Laste ja noorteabi fondi stipendiumi taotlemise tähtaeg on 1. märts 2016

MTÜ Sillamäe Lastekatise Ühingu laste ja noorteabi fond  kuulutab välja stipendiumi taotlusvooru. Fondi stipendiumite eesmärgiks on toetada lapsi ja tugevdada nende võimet haridusprobleeme lahendada, soetada spordivarustust, reisida, osaleda erinevates võistlustes ning uute oskuste õppimiseks.

Stipendiumile võivad kandideerida kõik kuni 19-aastased abivajavad, vanemliku hoolitsuseta jäänud ning asendushooldusel elavad lapsed ja noored (s.h lapsed ja noored kes elavad turvakodus, asenduskodus, perekonnas hooldamisel); eestkoste, üksikvanemaga ja lasterikastest peredest lapsed ja noored.

Aastal 2016 on stipendiumi suurus kuni 250 eurot ja selle saamise taotlus tuleb esitada hiljemalt 1.märtsiks 2016.

Stipendium on mõeldud:

  • õppemaksu tasumiseks,
  • õppevahendite soetamiseks ja/või
  • igakuiseks isemajandamiseks

MTÜ Sillamäe Lastekaitse Ühingu laste ja noorteabi fondi  tegevjuht Irina Golikova: „ Mitmete annetajate toel hakkab fond aitama abivajavatele ja vanemliku hoolitsuseta lastele ja noortele oma oskusi ning talente arendada. Hea haridus (sh huviharidus) ja sobilikud tingimused  aitavad ennetada alla vaesusepiiri langemist ja parandavad laste ja noorte toimetulekut ja tulevikuotsuste tegemist. 2016. aastal Sillamäe Lastekaitse Ühing plaanib jagada 10-15 stipendiumit.”

Stipendiume rahastatakse fondi laekunud annetustest ja Sillamäe Lastekaitse Ühingu tulust osutatud teenuste eest.

Vajalikud dokumendid taotluse esitamiseks leiad siit: http://foundation.sscw.ee/taotlemine/

Lisainfo:
Irina Golikova, MTÜ Sillamäe Latekaitse Ühing tegevjuht
Tel.:+ 372 55550303
E-post: irina@sscw.ee

foundation.sscw.ee
www.facebook.com/SSCW.ESTONIA